Naše další specialita je

Tvorba webových stránek

Bude nám ctí zajistit

Weby šité na míru

Vytváříme webové stránky, které našim klientům generují zisk. Webová prezentace není jen prodejním kanálem, ale i vizitkou celého podnikání. Grafiku webu Vám podle přání navrhneme přesně na míru. Weby tvoříme tak, aby byly maximálně funkční, responzivita a optimalizace pro mobilní zařízení jsou samozřejmostí. Stejně jako strukturování webu i jeho obsahu tak, aby dosahoval dobrých výsledků ve vyhledávání na Seznamu i Googlu, a aby jej bylo možné propagovat pomocí placené inzerce.

Co to obnáší a

Jak vytvoření webu probíhá?

Po našich mnohalteých zkušenost je našim cílem vyhovět zákazníkovi ve všech ohledech a to bez výjmky ve všech ohledech. Z důvodu dlouhodobé správy jsme upustili od realizování webů na individuálním řešním a používáme platformu WordPress, která je nejvetší opensource komunitou na světe. Je tak v možnostech i nezkušeného uživatele se o web start svépomocí a nebýt svázán nutností hradit každou drobnou úpravu, kterou situace vyžaduje.

1. krok
L
1. krok

Naslouchání a otázky

Vyslechneme si Vaši představu a případně se Vás budeme dál sami ptát. Na Váš trh, zákazníky, konkurenty, prodejní cíle, finanční představu. Moc nás baví poznávat naše klienty a jejich byznys, nebude nám vadit za Vámi přijet, rádi s Vámi vše probereme osobně. Výstupem bude rámcový návrh obsahující strategii, cíle, technické požadavky a způsob jejich řešení.
2. krok
L
2. krok

Návrh Vaší webové prezentace

Pokud si vše odsouhlasíme, vytvoříme pro Vás několik návrhů webových stránek, ze kterých získáte představu, jak by hotový web mohl skutečně vypadat. Budete mít možnost vybrat si, co se Vám líbí či nelíbí, a případně svou představu doplnit a upřesnit.
3. krok
L
3. krok

Tvorba Vaší webové prezentace

Na základě odsouhlaseného návrhu se pustíme do práce s kódováním, grafikou, strukturováním obsahu, implementací technologií, měřicích kódů, napojením na Váš zákaznický systém a do spousty dalších věcí. Napíšeme pro Vás texty, které budou prozákaznické a prodejní.

4. krok
L
4. krok

Testování, optimalizace a připomínkování

Každý web pečlivě testujeme a upravujeme tak, aby byl maximálně rychlý a funkční. Zároveň s Vámi budeme průběžně komunikovat a ptát se na Váš názor. Web Vám předvedeme a rádi si poslechneme Vaše připomínky a zapracujeme je do finálního řešení.
3. krok
L
3. krok

Předání webu a následná spolupráce

Abychom jej v budoucnu za Vás dále spravovali, udržovali a aktualizovali, rádi pro Vás jakékV okamžiku, kdy si vše odsouhlasíme, web Vám předáme k užívání. Pokud si budete přát, oli služby spojené s provozem webu zajistíme, včetně správy hostingu a garance řešení problémů do 24 hodin.

Pojďme se společně setkat osobně

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky, z pravidla následující pracovní den.