Posvítíme si

Analýzy a školení

Pokud nefunguje vše jak má

Najdeme zakopaného psa

Zajímá Vás, proč vaše webové stránky nepřitahují tolik zákazníků, kolik byste si přáli? Je to otázka, která vás může trápit, zejména pokud jste do svého online projektu investovali nejen mnoho času, ale i finančních prostředků.

Naštestí máme mnohaleté zkušenosti s analýzou chování zákazníků a optimalizací webových stránek. Pomocí profesionálních analytických nástrojů se zaměříme na detailní rozbor vašeho webu a reklamních strategií.

Zaměření na detail

Zanalyzujeme, vypracujeme audit, naučíme

Analyzujeme klíčová slova, kvalitu obsahu, uživatelskou přívětivost a celkovou strukturu webu. Zkoumáme také vaše reklamní kampaně, abychom zjistili, zda jsou správně cílené a zda komunikují vaše hlavní poselství efektivně. Po shromáždění a vyhodnocení všech dat vám předložíme konkrétní doporučení pro zlepšení. Můžeme vám pomoci pochopit, co je třeba změnit, a navrhnout strategie, které přivedou na váš web více zákazníků a zvýší vaše prodeje. A nejen to, jsme připraveni sdílet naše znalosti i s vašimi zaměstnanci. Můžeme pro ně připravit školení, aby mohli sami efektivně spravovat a optimalizovat vaše online aktivity.

1. krok
L
1. krok

Analýza a zadání projektu

Začneme tím, že si vyslechneme Vaše cíle a potřeby, probereme, jaké máte očekávání a jakých výsledků chcete dosáhnout a společně určíme rozsah projektu – od auditu existujících reklamních kampaní, analýzy webových stránek, po přípravu a realizaci školení pro Vaše zaměstnance.

2. krok
L
2. krok

Analýza a konceptualizace

Zabýváme se důkladným výzkumem a analýzou Vašich stávajících aktivit a shromáždíme všechna relevantní data pro hloubkovou analýzu. Na základě získaných informací vypracujeme první zhodnocení a navrhneme koncepty pro zlepšení, které budou reagovat na identifikované problémy a příležitosti. Seznámíme Vás s prvními zjištěními a návrhy opatření, abychom mohli diskutovat o dalším směřování a případných úpravách.

3. krok
L
3. krok

Revize a finální úpravy

Váš názor je pro nás klíčový, a proto všechny Vaše připomínky a návrhy promítneme do dalších prací na projektu. S ohledem na Vaše připomínky a požadavky doladíme finální analýzu a vytvoříme strategii pro implementaci doporučení a změn.

4. krok
L
4. krok

Dodání a školení

Připravíme detailní zprávu s výsledky analýzy a auditu a případně také materiály pro školení zaměstnanců, které budou přizpůsobeny Vašim potřebám. Na závěr společně zhodnotíme dosažené výsledky a probereme možnosti další spolupráce nebo navazující projekty pro další rozvoj Vašich aktivit.

Jakou práci jsme pro klienty odvedli?

Mrkněte, co vše jsme dělali

Těší nás možnost pracovat pro známé značky, ale stejně tak nás baví práce pro nové projekty, o kterých si myslíme, že jsou perspektivní. Nejdůležitější pro nás je, jak si lidsky s klienty rozumíme, a zda se naše představy o spolupráci a podnikání shodují. Každého klienta, bez ohledu na velikost jeho podnikání, si vážíme stejně a jeho potřeby stavíme vždy na první místo.

Thin line

Společnost je krom jiného provozovatelem služeb cesky-hosting.cz a spolehlive-servery.cz. Staráme se o výkonnostní reklamu v Google Ads a Sklik.

Doubleshot

Pro známou pražírnu výběrové kávy a její eshop jsme v roce 2018 převzali správu výkonnostních kampaní Sklik a Google Ads.

Mark Distri

Od roku 2017 se staráme o ppc reklamu eshopu kupkosmetiku.cz a propagaci značek, které společnost Mark Distri na českém trhu zastupuje a také zajišťujeme úpravy jejich...

Tomtalent

Pro klienta zabývajícího se pořádáním aktivit pro děti jako jsou příměstské tábory, školy v přírodě apod. jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému...

Studio na Jezerce

Od naší oblíbené kadeřnice, které pravidelně svěřujeme své kadeře jsme dostali pověření vytvořit kompletní identitu pro nově vybudované studio.

SHS VŠE

Pro Vysokou školu ekonomickou v Praze jsme s radostí vytvořili webovou platformu určenou pro divizi, která se věnuje podpoře lidí s handicapem.

Autohagibor

Pro špičkový servis většiny značek automobilů jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress.

Loud family

Pro naši dceřinou firmou, zabývající se pronájmem techniky a produkcí na klíč jsme vytvořili kompletní identikit, web a veškeré propagační...

Sepo solar

Pro našeho váženého klienta jsme připravili kompletní redesign webových stránek na redakčním systému WordPress a včetně výroby propagačních materiálů od plakátů po roll...

Rekreační středisko

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme pro jeho dvě rekreační střediska připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress a kompletní identikit na...

Pojďme se společně setkat osobně

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky, z pravidla následující pracovní den.