Specializujeme se na

PPC a marketing

Trefa do černého je

Přesně zacílený marketing

Online reklama na internetu má několik báječných vlastností. Krom jiného je možné ji přesně zacílit, výsledky jsou téměř okamžité a dají se přesně změřit. A proto nás baví. Je skvělé měnit věci rychle a nabídnout našim klientům výsledky, které jsou prokazatelné!

Věnujeme se PPC reklamě, reklamě na sociálních sítích a správě jejich obsahu.

Máme za sebou výsledky

V PPC válíme a drtíme i etablovanou konkurenci

PPC reklama ve vyhledávačích Seznam a Google je ideální pro oslovení uživatelů, kteří mají sami aktivní zájem o produkty nebo služby, související s Vaším podnikáním. Neomezuje se ale pouze na vyhledávače. Seznam i Google pokrývají reklamními plochami také většinu zpravodajských či zájmových portálů, včetně těch největších, jako iDnes.cz nebo Novinky.cz. Zacílením podle demografických údajů je v těchto systémech možné oslovit grafickou či textovou reklamy prakticky jakéhokoli uživatele českého internetu. Jedná se tedy také o ideální nástroj pro vyvolání nákupního zájmu a získání zákazníků, kteří o Vás zatím neví! Jak to probíhá?

1. krok
L
1. krok

TvoRba kampaní

Od základu navrhneme PPC kampaně, které přesně odpovídající Vašim cílům i možnostem. Sami si určíte výkonnostní kritéria, kterých chcete dosáhnout. Po založení nové kampaně Vám první měsíc budeme posílat komentovaný reporting každý týden a každý týden s Vámi také budeme budeme výsledky konzultovat. Celý proces i efektivitu svých výdajů tak budete mít neustále pod kontrolou!

2. krok
L
2. krok

Správa kampaní

Zajístíme kontinuální dohled nad vytvořenými kampaněmi a jejich průběžné doplňování o nové služby či produkty, aktualizaci a optimalizaci. Každý měsíc Vám pošleme komentovaný report a každý měsíc Vám poskytneme osobní konzultaci. Pokud přejímáme do správy kampaně vytvořené třetí stranou, chováme s k nim jako k novým kampaním a komunikace i reporting jsou první měsíc na týdenní bázi.

3. krok
L
3. krok

Analýzy

Pokud již máte vytvořené PPC reklamní kampaně a nejste si jistí, zda jsou optimálně nastavené, rádi se na ně podíváme. Základní hodnocení Vám vypracujeme zdarma, v případě zájmu pak následně zpracujeme komplexní popis stavu a navrhneme sadu řešení pro zlepšení výkonu. A že se obvykle vždy najde něco, co je možné zlepšit!

4. krok
L
4. krok

Školení a konzultace

Chcete si PPC kampaně spravovat sami? Nebo chcete vyškolit zaměstnance, kteří se jim budou věnovat? Ozvěte se nám, rádi Vám poskytneme individuální konzultaci nebo zajistíme skupinové školení! Naučíme Vás základy, vysvětlíme principy, vysvětlíme, na co si dát pozor a přidáme tipy a rady podložené dlouholetou praxí!

Nejen vyhledávače a obsahovka

Sociální sítě a platformy

Na sociálních sítích dnes řada uživatelů tráví více času, než u televize nebo klasických webových stránek. A my to máme podobně. Vůbec nám tedy nedělá problém postarat se Vám o všechny tyhle Facebooky a Instagramy. Rádi budeme vymýšlet a postovat příspěvky, cílit propagaci nebo vytvářet a spravovat kampaně s dynamickými inzeráty. Kromě Facebooku se věnujeme také správě Instagramu, včetně vytváření fotografií, tweetování na Twitteru a nebo cílené propagaci videí na sití Youtube.

Pojďme se společně setkat osobně

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky, z pravidla následující pracovní den.