Specializujeme se na

PPC a marketing

Trefa do černého je

Přesně zacílený marketing

Online reklama na internetu má několik báječných vlastností. Krom jiného je možné ji přesně zacílit, výsledky jsou téměř okamžité a dají se přesně změřit. A proto nás baví. Je skvělé měnit věci rychle a nabídnout našim klientům výsledky, které jsou prokazatelné!

Máme za sebou výsledky

V PPC válíme a drtíme i etablovanou konkurenci

PPC reklama ve vyhledávačích Seznam a Google je ideální pro oslovení uživatelů, kteří mají sami aktivní zájem o produkty nebo služby, související s Vaším podnikáním. Neomezuje se ale pouze na vyhledávače. Seznam i Google pokrývají reklamními plochami také většinu zpravodajských či zájmových portálů, včetně těch největších, jako iDnes.cz nebo Novinky.cz. Zacílením podle demografických údajů je v těchto systémech možné oslovit grafickou či textovou reklamy prakticky jakéhokoli uživatele českého internetu. Jedná se tedy také o ideální nástroj pro vyvolání nákupního zájmu a získání zákazníků, kteří o Vás zatím neví! Jak to probíhá?

1. krok
L
1. krok

TvoRba kampaní

Od základu navrhneme PPC kampaně, které přesně odpovídající Vašim cílům i možnostem. Sami si určíte výkonnostní kritéria, kterých chcete dosáhnout. Po založení nové kampaně Vám první měsíc budeme posílat komentovaný reporting každý týden a každý týden s Vámi také budeme budeme výsledky konzultovat. Celý proces i efektivitu svých výdajů tak budete mít neustále pod kontrolou!

2. krok
L
2. krok

Správa kampaní

Zajístíme kontinuální dohled nad vytvořenými kampaněmi a jejich průběžné doplňování o nové služby či produkty, aktualizaci a optimalizaci. Každý měsíc Vám pošleme komentovaný report a každý měsíc Vám poskytneme osobní konzultaci. Pokud přejímáme do správy kampaně vytvořené třetí stranou, chováme s k nim jako k novým kampaním a komunikace i reporting jsou první měsíc na týdenní bázi.

3. krok
L
3. krok

Analýzy

Pokud již máte vytvořené PPC reklamní kampaně a nejste si jistí, zda jsou optimálně nastavené, rádi se na ně podíváme. Základní hodnocení Vám vypracujeme zdarma, v případě zájmu pak následně zpracujeme komplexní popis stavu a navrhneme sadu řešení pro zlepšení výkonu. A že se obvykle vždy najde něco, co je možné zlepšit!

4. krok
L
4. krok

Školení a konzultace

Chcete si PPC kampaně spravovat sami? Nebo chcete vyškolit zaměstnance, kteří se jim budou věnovat? Ozvěte se nám, rádi Vám poskytneme individuální konzultaci nebo zajistíme skupinové školení! Naučíme Vás základy, vysvětlíme principy, vysvětlíme, na co si dát pozor a přidáme tipy a rady podložené dlouholetou praxí!

Jakou práci jsme pro klienty odvedli?

Mrkněte, co vše jsme dělali

Těší nás možnost pracovat pro známé značky, ale stejně tak nás baví práce pro nové projekty, o kterých si myslíme, že jsou perspektivní. Nejdůležitější pro nás je, jak si lidsky s klienty rozumíme, a zda se naše představy o spolupráci a podnikání shodují. Každého klienta, bez ohledu na velikost jeho podnikání, si vážíme stejně a jeho potřeby stavíme vždy na první místo.

Thin line

Společnost je krom jiného provozovatelem služeb cesky-hosting.cz a spolehlive-servery.cz. Staráme se o výkonnostní reklamu v Google Ads a Sklik.

Doubleshot

Pro známou pražírnu výběrové kávy a její eshop jsme v roce 2018 převzali správu výkonnostních kampaní Sklik a Google Ads.

Mark Distri

Od roku 2017 se staráme o ppc reklamu eshopu kupkosmetiku.cz a propagaci značek, které společnost Mark Distri na českém trhu zastupuje a také zajišťujeme úpravy jejich...

Tomtalent

Pro klienta zabývajícího se pořádáním aktivit pro děti jako jsou příměstské tábory, školy v přírodě apod. jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému...

Studio na Jezerce

Od naší oblíbené kadeřnice, které pravidelně svěřujeme své kadeře jsme dostali pověření vytvořit kompletní identitu pro nově vybudované studio.

SHS VŠE

Pro Vysokou školu ekonomickou v Praze jsme s radostí vytvořili webovou platformu určenou pro divizi, která se věnuje podpoře lidí s handicapem.

Autohagibor

Pro špičkový servis většiny značek automobilů jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress.

Loud family

Pro naši dceřinou firmou, zabývající se pronájmem techniky a produkcí na klíč jsme vytvořili kompletní identikit, web a veškeré propagační...

Sepo solar

Pro našeho váženého klienta jsme připravili kompletní redesign webových stránek na redakčním systému WordPress a včetně výroby propagačních materiálů od plakátů po roll...

Rekreační středisko

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme pro jeho dvě rekreační střediska připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress a kompletní identikit na...

Pojďme se společně setkat osobně

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky, z pravidla následující pracovní den.