Malované, nebo opravdové

Grafické služby

Online i offline

Originální a funkční grafika na míru

Pro naše klienty vytváříme originální a efektivní grafické řešení, které se skvěle uplatní jak v digitálním, tak v tradičním prostředí. Stojíte na prahu podnikání nebo vaše firma již na trhu úspěšně působí a uvažujete o rebrandingu? Ať už máte jakoukoliv představu nebo požadavek, s radostí je pro vás převedeme do reality.

Vyrobíme materiály dle přání

Od logotypu po billboardy

Napadlo Vás někdy, nakolik vizuální identita hraje klíčovou roli v tom, jak vás vnímají vaši zákazníci? Už jen logo může zásadně rozhodovat o tom, zda-li si lidé značku zapamatují na první pohled. Ať už potřebujete design vizitek, které zanechají dojem na každém networkingovém setkání, nebo profesionálně zpracované letáky, brožury a katalogy, které představí vaše produkty a služby v tom nejlepším světle, jsme zde pro vás.

1. krok
L
1. krok

Zadání projektu

Je pro nás důležité nejprve pochopit Vaše potřeby a představy. Začínáme proto nejprve diskuzí o cílech značky, cílové skupině, preferencích v designu a o konkrétních požadavcích na grafické práce. Následně si stanovíme rozsah práce, jaké všechny grafické prvky budou vytvořeny (logomanuál, letáky, vizitky atd.).

2. krok
L
2. krok

Návrh a konceptualizace

Po provedení výzkumu konkurence následuje brainstorming, kde se generují nápady a koncepty. Grafici vytváří ruční skici nebo digitální náčrty různých designů, které odpovídají zadání a strategii značky. Vybrané koncepty Vám nasledně odprezentujeme, aby bylo možné získat zpětnou vazbu a určit směr pro další práci.

3. krok
L
3. krok

Revize a finální úpravy

Na základě klientovy reakce se provádějí revize a úpravy návrhů. Tento proces může probíhat ve více kolech, dokud nejsou obě strany spokojeny s výsledkem. Po schválení finálního návrhu se provedou poslední úpravy a příprava souborů pro tisk nebo digitální použití.

4. krok
L
4. krok

Dodání a implementace

Hotové materiály jsou doručeny klientovi. U digitálních produktů se poskytují soubory v požadovaných formátech. Poskytuje se podpora pro jakékoli dotazy nebo další potřeby klienta a diskutuje se o možných dalších projektech nebo aktualizacích.

Jakou práci jsme pro klienty odvedli?

Mrkněte, co vše jsme dělali

Těší nás možnost pracovat pro známé značky, ale stejně tak nás baví práce pro nové projekty, o kterých si myslíme, že jsou perspektivní. Nejdůležitější pro nás je, jak si lidsky s klienty rozumíme, a zda se naše představy o spolupráci a podnikání shodují. Každého klienta, bez ohledu na velikost jeho podnikání, si vážíme stejně a jeho potřeby stavíme vždy na první místo.

Thin line

Společnost je krom jiného provozovatelem služeb cesky-hosting.cz a spolehlive-servery.cz. Staráme se o výkonnostní reklamu v Google Ads a Sklik.

Doubleshot

Pro známou pražírnu výběrové kávy a její eshop jsme v roce 2018 převzali správu výkonnostních kampaní Sklik a Google Ads.

Mark Distri

Od roku 2017 se staráme o ppc reklamu eshopu kupkosmetiku.cz a propagaci značek, které společnost Mark Distri na českém trhu zastupuje a také zajišťujeme úpravy jejich...

Tomtalent

Pro klienta zabývajícího se pořádáním aktivit pro děti jako jsou příměstské tábory, školy v přírodě apod. jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému...

Studio na Jezerce

Od naší oblíbené kadeřnice, které pravidelně svěřujeme své kadeře jsme dostali pověření vytvořit kompletní identitu pro nově vybudované studio.

SHS VŠE

Pro Vysokou školu ekonomickou v Praze jsme s radostí vytvořili webovou platformu určenou pro divizi, která se věnuje podpoře lidí s handicapem.

Autohagibor

Pro špičkový servis většiny značek automobilů jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress.

Loud family

Pro naši dceřinou firmou, zabývající se pronájmem techniky a produkcí na klíč jsme vytvořili kompletní identikit, web a veškeré propagační...

Sepo solar

Pro našeho váženého klienta jsme připravili kompletní redesign webových stránek na redakčním systému WordPress a včetně výroby propagačních materiálů od plakátů po roll...

Rekreační středisko

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme pro jeho dvě rekreační střediska připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress a kompletní identikit na...

Pojďme se společně setkat osobně

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky, z pravidla následující pracovní den.