Projekt

Markdistri.cz

Od roku 2017 se staráme o ppc reklamu eshopu kupkosmetiku.cz a propagaci značek, které společnost Mark Distri na českém trhu zastupuje a také zajišťujeme úpravy jejich webových stránek.

Od roku 2017

Přispíváme k rozšíření povědomí o značkách a jejich produktech.

Pro klienta zajišťujeme výkonnostní marketing jeho eshopu, ale také displejovou reklamu a videoreklamu značek, které na českém trhu zastupuje, Cílem těchto reklam je obvykle zvýšení povědomí o značce, jedná se tedy o náročné cross-channel kampaně s odpovídajícími budgety. Staráme se o úpravy jednotlivých webových stránek a připravili jsme také redesign hlavního webu markdistri.cz, který čeká na nasazení.

R

Google Ads a Seznam Sklik

R

Displej reklama (RTB, DV360 apod.)

R

Analýzy GA

R

Grafika na míru

R

Úpravy a redesign webů

Zaujala vás naše práce?

Pusťme se do toho společně!

A to není vše

Mrkněte i na další realizace

Těší nás možnost pracovat pro známé značky, ale stejně tak nás baví práce pro nové projekty, o kterých si myslíme, že jsou perspektivní. Nejdůležitější pro nás je, jak si lidsky s klienty rozumíme, a zda se naše představy o spolupráci a podnikání shodují. Každého klienta, bez ohledu na velikost jeho podnikání, si vážíme stejně a jeho potřeby stavíme vždy na první místo.

Thin line

Společnost je krom jiného provozovatelem služeb cesky-hosting.cz a spolehlive-servery.cz. Staráme se o výkonnostní reklamu v Google Ads a Sklik.

Doubleshot

Pro známou pražírnu výběrové kávy a její eshop jsme v roce 2018 převzali správu výkonnostních kampaní Sklik a Google Ads.

Tomtalent

Pro klienta zabývajícího se pořádáním aktivit pro děti jako jsou příměstské tábory, školy v přírodě apod. jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému...

Studio na Jezerce

Od naší oblíbené kadeřnice, které pravidelně svěřujeme své kadeře jsme dostali pověření vytvořit kompletní identitu pro nově vybudované studio.

SHS VŠE

Pro Vysokou školu ekonomickou v Praze jsme s radostí vytvořili webovou platformu určenou pro divizi, která se věnuje podpoře lidí s handicapem.

Autohagibor

Pro špičkový servis většiny značek automobilů jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress.

Loud family

Pro naši dceřinou firmou, zabývající se pronájmem techniky a produkcí na klíč jsme vytvořili kompletní identikit, web a veškeré propagační...

Sepo solar

Pro našeho váženého klienta jsme připravili kompletní redesign webových stránek na redakčním systému WordPress a včetně výroby propagačních materiálů od plakátů po roll...

Rekreační středisko

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme pro jeho dvě rekreační střediska připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress a kompletní identikit na...

Hanssped

Pro firmu Hanssped jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress a výkonnostní kampaně včetně výroby bannerů.

Pojďme se společně setkat osobně

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky, z pravidla následující pracovní den.