Zaostřeno na

Foto & video

Zachytit každý moment

Propagační videa, produktové fotografie, postprodukce

Hledáte kreativní způsob, jak prezentovat vaši společnost skrze profesionální video? Toužíte po atraktivních produktových fotografiích, které zaujmou na první pohled? Nebo jen opravit již pořízené záběry pomocí umělé inteligence? S nadšením a odborností se postaráme o to, aby vaše značka zazářila v nejlepším světle.

Vyrobíme materiály dle přání

Ne vždy stačí mobilní telefon

Ve světě, kde digitální platformy ovládají komunikaci, se vizuální obsah stal nezbytným nástrojem k upoutání pozornosti a angažovanosti vašich potenciálních zákazníků, diváků či followerů na sociálních médiích i internetu jako takovém. Rádi pomůžeme vytvořit s pomocí profesionální techniky působivé fotografie či videa, které skutečně zaujmou právě tu vaši cílovou skupinu a vyvolají lavinu pozitivní odezvy.

1. krok
L
1. krok

Stanovení cílů

Nejprve je zapotřebí si jasně definovat, pro jaké cílové skupiny zákazníků budeme materiály vyrábět, abychom byli schopni na míru přizpůsobit estetickou stránku a způsob prezentace. To nám umožní udržet stálý a srozumitelný komunikační styl, který bude rezonovat s Vašimi zákazníky, příznivci a fanoušky.

2. krok
L
2. krok

Profesionální fotografie & video

Ať už potřebujete zachytit vaše produkty, prezentovat služby, vytvořit osobité portréty, nebo zvěčnit důležité události, my se postaráme o to, aby byly fotografie či videa, které pro vás připravíme, v pravém slova smyslu oslnivé a odrazem vaší jedinečnosti. S námi se můžete těšit na vizuální prezentaci, která vás postaví do nejlepšího světla.

3. krok
L
3. krok

Snímky z dronu

S radostí pro vás vytvoříme fascinující a neopakovatelná videa z ptačí perspektivy. Díky nejnovějším technologickým vymoženostem a našemu kreativnímu přístupu jsme schopni vytáhnout to nejlepší z výškových záběrů, které vám poskytnou dechberoucí a napínavé vizuální zážitky.

4. krok
L
4. krok

Postprodukce a finalizace

Jakmile máme všechny potřebné materiály k dispozici, pečlivě je probereme a vybereme ty nejlepší. Poté je připravíme – ořízneme a přetvoříme tak, aby přesně odpovídaly našim potřebám. Díky pečlivé postprodukci pak zajistíme, že výsledný produkt bude přesně takový, jaký jste si přáli. 

Jakou práci jsme pro klienty odvedli?

Mrkněte, co vše jsme dělali

Těší nás možnost pracovat pro známé značky, ale stejně tak nás baví práce pro nové projekty, o kterých si myslíme, že jsou perspektivní. Nejdůležitější pro nás je, jak si lidsky s klienty rozumíme, a zda se naše představy o spolupráci a podnikání shodují. Každého klienta, bez ohledu na velikost jeho podnikání, si vážíme stejně a jeho potřeby stavíme vždy na první místo.

Thin line

Společnost je krom jiného provozovatelem služeb cesky-hosting.cz a spolehlive-servery.cz. Staráme se o výkonnostní reklamu v Google Ads a Sklik.

Doubleshot

Pro známou pražírnu výběrové kávy a její eshop jsme v roce 2018 převzali správu výkonnostních kampaní Sklik a Google Ads.

Mark Distri

Od roku 2017 se staráme o ppc reklamu eshopu kupkosmetiku.cz a propagaci značek, které společnost Mark Distri na českém trhu zastupuje a také zajišťujeme úpravy jejich...

Tomtalent

Pro klienta zabývajícího se pořádáním aktivit pro děti jako jsou příměstské tábory, školy v přírodě apod. jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému...

Studio na Jezerce

Od naší oblíbené kadeřnice, které pravidelně svěřujeme své kadeře jsme dostali pověření vytvořit kompletní identitu pro nově vybudované studio.

SHS VŠE

Pro Vysokou školu ekonomickou v Praze jsme s radostí vytvořili webovou platformu určenou pro divizi, která se věnuje podpoře lidí s handicapem.

Autohagibor

Pro špičkový servis většiny značek automobilů jsme připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress.

Loud family

Pro naši dceřinou firmou, zabývající se pronájmem techniky a produkcí na klíč jsme vytvořili kompletní identikit, web a veškeré propagační...

Sepo solar

Pro našeho váženého klienta jsme připravili kompletní redesign webových stránek na redakčním systému WordPress a včetně výroby propagačních materiálů od plakátů po roll...

Rekreační středisko

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme pro jeho dvě rekreační střediska připravili novou webovou prezentaci na redakčním systému WordPress a kompletní identikit na...

Pojďme se společně setkat osobně

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky, z pravidla následující pracovní den.